סוכנות ליווי

סוכנות ליווי הינו הקשר הישיר בין הבחורה ללקוח, כאשר בסוכנות ליווי ניתן למצוא מגוון רחב של בחורות ושירותים, לכל סוגי האנשים.  על מנת לייצר לקוחות חוזרים שמשתמשים בשרותי הליווי לאורך זמן. סוכנות ליוו פועלת לא רק עם קהל אקסלוסיבי, אלא גם עם קהל בעל הכנסה ממוצעת, אשר משתמש מעת לעת בשירותיה של סוכנות ליווי , כאשר חלק גדול מחתך זה משתמש בשירותי סוכנות ליווי להזמנת חשפנית או חשפן לאירועים או להזמנת נערת ליווי לאירוע נקודתי. כיום רוב סוכנות הליווי מציעות  גם שירותי בידור אירוטי לאירועים כמו חשפנית וחשפן, על מנת לאפשר לכל אדם להנות משירותי סוכנות ליווי. מעבר להזמנת חשפנית או חשפן ניתן להזמין דרך סוכנות ליווי פרטנר שלישי על מנת לגוון את חיי המין בתוך הזוג, כמו כן סוכנות ליווי לרוב מתמחה גם במציאת פרטנרים להגשמת פנטזיות שונות כמו סוגי סקס למינהם, צירוף בחורה לזוג, סקס לסבי וכדומה. כיום מכהן סוכנות ליווי כאופציה רחבה יותר לכל הרפתקאה מינית ולכל אדם.

איך למעשה פועלת סוכנות ליווי, סוכנות ליווי מבצעת למעשה את ההתאמה בין סוג ורצון הלקוח לבחורה המתאימה. בסוכנות ליווי ניתן למצוא חתך רחב של בחורות שונות מבחינת מוצא, מבנה גוף, מראה חיצוני, גיל, דרך התנהלות וכדומה. סוכנות ליווי בדרך כלל שומרת נתונים מדוייקים על כל לקוח וכך יודעת בדיוק איזו בחורה הוא אהב ומה ניתן להתאים לו בפעם הבאה שייצור קשר עם סוכנות הליווי. היכולת של סוכנות הליווי לעשות קישור מהיר ודיסקרטי בין רצון וטעמו של הלקוח לבחורות בסוכנות הליווי הופכת את סוכנות הליווי לאטרקטיבית במיוחד בעבור לקוחות המבקשים לשמור על דיסקרטיות ולא לבזבז זמן בחיפוש אחר בחורות מתאימות. בדרך זו סוכנות ליווי יוצרת קשר ישיר עם הלקוח ובכך למעשה הופכת אותו למזמין חוזר.

חלק חשוב מאוד מעבודתה של סוכנות הליווי חייבת להיעשות בדיסקרטיות גמורה, על מנת לאפשר ללקוח להינות משירותי סוכנות הליווי ללא דאגה מחשיפה או מגילוי. כאשר הלקוח מבין שהוא יכול לסמוך לחלוטין על סוכנות הליווי, הוא יודע שהוא יכול להינות מבלי לדאוג לאינטרסים אישיים. דרך התנהלות זו טובה במיוחד כאשר מדברים על לקוחות מוכרים יותר, שהדיסקרטיות חשובה מאוד להם. אותם אנשים, אנשים מוכרים כמו שחקנים, פוליטיקאים, אנשי ציבור ודמיות מפתח שכל אחד מכיר, חייבים להגן על זהותם ולזכות בשירות אקסלוסיבי דרך סוכנות הליווי, מבלי לחשוף את זהותם. אחד היתרונות של סוכנות ליווי הינה היכולת של סוכנות הליווי לטפל בכל פרט ופרט. כאשר מגיע איש עסקים, קולגה מחו”ל ,לישראל, מבקשים המזמינים להנעים לו את הערב על ידי בילוי במסעדה או מסיבה מלווה בבחורה יצוגית ואיכותית.  במקרים בהם מדובר באישיות מקומית מוכרת, סוכנות ליווי המטפלת בשירותי הליווי, תדע להתנהל בצורה דיסקרטית לחלוטין ולא פעם תדאג אף למקום ואופי המפגש.בצורה כזו יכול כל איש עסקים המבקש שירותי ליווי, להשתמש בשירותי סוכנות ליווי  מבלי לסכן את מעמדו.