נערות ליווי

נערות ליווי הינן נערות אשר עובדות בסוכנות ליווי ותפקידן העיקרי להתלוות אל לקוחות באירועים מסוימים. כיום ניתן למצוא קשת רחבה של נערות ליווי, כאשר סוג נערת הליווי תלוי גם בסוכנות בה היא פועלת.

סוכנות ליווי הינו הקשר הישיר בין נערת ליווי ללקוח, כאשר בסוכנות ליווי ניתן למצוא מגוון רחב של נערות ליווי ושירותים שונים,  לכל סוגי האנשים.  סוכנות ליוו פועלת לא רק עם קהל אקסלוסיבי, אלא גם עם קהל בעל הכנסה ממוצעת, אשר משתמש מעת לעת בשירותיהן של נערות ליווי. חלק גדול מקהל זה משתמש בשירותי סוכנות ליווי להזמנת חשפנית או חשפן לאירועים או להזמנת נערות ליווי לאירוע נקודתי.

תחום הליווי מקובל ונפוץ בכל העולם, ברמות שונות ובאופנים שונים. נישה אחת מתוך כל תחום הליווי הינה הנישה של נערות ליווי לאמידים. מדובר בליווי לאמידים, ליווי חמישה כוכבים, המיועד לאנשי מפתח בתעשייה ובפוליטיקה ומשמש גם אנשי עסקים המגיעים אלינו מחו”ל. נערות ליווי לאמידים תהיינה תמיד איכותיות יותר היות וליווי זה מותאם לאוכלוסייה בעלת ממון. היכולת של אותם גברים להזמין נערות ליווי מבטיחה להם בילוי איכותי ללא המאמץ הכרוך בחיפוש אחר הבחורה המתאימה וכמובן דיסקריות מלאה. נערות ליווי העובדות עם קהל לקוחות איכותי ומוכר חייבות להיות נערות ליווי המסוגלות לשמור על דיסקרטיות מלאה על מנת להבטיח את נוחיותם והגנתם של גברים המזמינים נערות ליווי, גברים אשר בחלקם נשואים או נמצאים במערכת יחסים יתרה מזאת כאשר מדובר על נערות ליווי  לאמידים  הדיסקרטיות חשובה שבעתיים היות ולעיתים מדובר באנשים מוכרים בעלי עמדות מפתח או אנשים בעלי ממון.

היות ונערות ליווי אמורות ללוות גברים אל אירועים שונים, חייבות נערות הליווי להיות ייצוגיות ומצודדות במיוחד. סוכניות ליווי רבות, בעיקר סוכנויות המפעילות נערות ליווי למעמד גבוה דואגות כי נערות הליווי בסוכנות ייקחו שעורי הליכה, ריקוד ולעיתים אף שעורי נימוסין, כל זאת במטרה להציע נערות ליווי איכותיות ברמה גבוהה במיוחד. אלמנט חשוב לא פחות בנערות ליווי הינו הצד הויזואלי ולכן על נערות הליווי להיות אטרקטיביות מאוד מבחינת מראה. בכל סוכנות או משרד ליווי ניתן למצוא נערות ליווי מארצות שונות ובגילאים שונים, כאשר הדגש הוא כמובן על נערות צעירות היות ונערות ליווי צעירות תמיד יתפסו כאיכותיות יותר. כמו כן, מעבר לגיל ומוצא נערות ליווי ישנן נערות ליווי למצבים שונים, כאשר סוכנות הליווי היא האחראית על התאמה נכונה בין נערות הליווי ללקוח, במטרה לענות על צרכי שני הצדדים.