משרד ליווי

משרד ליווי הינו הגוף אשר אחראי על הקשר בין הלקוח לבחורה, על מנת להבטיח את שביעות רצונם של שני הצדדים. משרד ליווי מכהן לא פעם כפסיכולוג, מגשר ומתווך אשר מטרתו לקרוא ולהבין את רצונו של הלקוח ולהעניק לו את הדבר אליו הוא משתוקק. על מנת להיות משרד ליווי איכותי ולהיתפס כמשרד אקסלוסיבי על משרד הליווי לסגל לעצמו כמה נהלי עבודה ברורים, אשר יסייעו לו לבסס את מקומו בקרב קהילה אמידה. ראשית סגנון הבחורות. משרד ליווי אשר דואג להעסיק בחורות איכותיות אשר לא רק נראות טוב אלא ליברליות בסגנון ובמחשבה, מבטיח לעצמו כי ימשוך אליו לקוחות איכותיים יותר. בחורות איכותיות במשרד ליווי מסייעות ליצירת מוניטין וממתגות את משרד הליווי כאיכותי.

משרדי ליווי מעניקים בדרך כלל גם שירותי ליווי אקסלוסיביים. אותם שירותי ליווי ברמה גבוהה, המותאמים לקומץ מצומצם של אנשים כמו אנשי עסקים מהארץ ומחו”ל, פוליטיקאים, אנשי תקשורת ועוד. אותם אנשים מחפשים משרד ליווי איכותי אשר יענה על צרכיהם.מערכת היחסים בין משרד הליווי לבין איש העסקים חשובה ושברירית מאוד. על הבנות להיות לא רק ברמה גבוהה במיוחד,אלא גם אמינות במיוחד. איש עסקים אשר מזמין שירותי ליווי לאמידים ממשרד ליווי, אינו יכול להסתכן כי נערת הליווי תצלם, תקליט או תספר למישהו, למשל לתקשורת או לאשת חיקו, אודות המפגש בניהם. על מנת להבטיח ולשמור על דיסקרטיות מלאה, חייב משרד הליווי להדריך את הבנות ולהיות בכל עת עם האצבע על הדופק. בשל הפחד מגילוי לא פעם אנשי עסקים מקומיים המבקשים שירותי ליווי לאמידים נמנעים מלציין את שמם האמיתי בעת השיחה עם משרד ליווי, על מנת שכמה שפחות אנשים ידעו אודות הקשר או לאחר הפעם הראשונה, משתמשים בשירותי אותו משרד ליווי ובאותה בחורה כל הזמן. מערכת יחסים שנוצרת לשביעות רצונם של שלושת הצדדים המזמין, הבחורה ומשרד הליווי, יכולה להיות מערכת יחסים לטווח ארוך.

משרד ליווי תמיד דואגים לאינטרסים של הלקוחות, על מנת לייצר לקוחות חוזרים שמשתמשים בשרותי הליווי לאורך זמן. משרד ליווי פועל לא רק עם קהל אקסלוסיבי, אלא גם עם קהל בעל הכנסה ממוצעת אשר משתמש מעת לעת בשירותיו של משרד ליווי, כאשר חלק גדול מחתך זה משתמש בשירותי ליווי על להזמנת חשפנית או חשפן לאירועים או להזמנת נערת ליווי לאירוע נקודתי. כיום רוב משרדי הליווי מציעים גם שירותי בידור אירוטי לאירועים כמו חשפנית וחשפן, על מנת לאפשר לכל אדם להנות משירותי משרד ליווי. מעבר להזמנת חשפנית או חשפן ניתן להזמין דרך משרד ליווי פרטנר שלישי על מנת לגוון את חיי המין בתוך הזוג, כמו כן משרד הליווי לרוב מתמחה גם במציאת פרטנרים להגשמת פנטזיות שונות כמו סוגי סקס למינהם, צירוף בחורה לזוג, סקס לסבי וכדומה. כיום מכהן משרד ליווי כאופציה רחבה יותר לכל הרפתקאה מינית ולכל אדם