ליווי לביתך או למלון

כאשר מזמינים שירותי ליווי ניתן לקבל את השירות לבית פרטי או לחדר במלון, תלוי באופי המפגש וברצון הלקוח. כאשר הינך מזמין שירותי ליווי , משרד הליווי מאפשר לך לבחור לאן אתה רוצה לקבל את השירות. גברים אשר מבקשים לקבל שירות דיסקטי יעדיפו לרוב לקבל את שירותי הליווי למלון שם יוכלו לשמור על אנונימיות מוחלטת. כיום ניתן להזמין שירותי ליווי למלון שם ניתנת האפשרות לשכור חדרים דיסקרטיים

המוטו בשירותי ליווי למלון או לחדרים על פי שעות, כמה שיותר דיסקרטי יותר טוב. מקומות רבים להשכרת חדרים לליווי למלון לפי שעות, עושים הכל על מנת לתת לבאים תחושה של ביטחון, כמו כן כאשר מדובר על שירותי ליווי למלון לא פעם אנשים המגיעים אל המלון יכולים להגיע בנפרד, על מנת לטשטש עקבות באופן מוחלט. נערת הליווי והגבר שהזמין את שירותיה אינם חייבים להגיע יחד בעת קבלת חדר מושכר ולא פעם הגבר יגיע ראשון יתמקם בחדר ורק אז תעלה אל חדר המלון נערת הליווי, בדרך זו שומרים המזמינים

שרותי ליווי למלון על דיסקרטיות מלאה ומבטיחים כי לא יוכלו לקשר אותם אחד אל השני. כמו כן, כאשר מזמינים שירותי ליווי אל מלון על פי רוב ניתן לשלם על החדר במזומן על מנת למנוע רישום על החדר המושכר בכרטיס האשראי, כך שכל הזמנת חדרים דיסקרטיים נעשית באופן  הכי פרטי ואישי.

לעומת זאת כאשר אתה מזמין שירותי ליווי לביתך אתה יכול לעצב את האווירה כרצונך ולהרגיש באמת הכי נוח ונינוח שאפשר. שירותי ליווי לביתך מאפשרים לך להזמין נערת ליווי באופן ספונטני יותר, מבלי לתכנן, לשכור חדר במלון, לקחת כמה שעות חופשיות וכדומה. הזמנת שירותי ליווי לביתך מאפשרת לך להיות אקטיבי יותר לאורך המפגש ולהכתיב אלמנטים כמו איפה אתה מעוניין שתהיו בסלון או בחדר השינה, כמו כן, ניתן להיעזר באביזרי סקס שונים כמו צפייה בסרטים כחולים להגברת האווירה או כל אלמנט אחר שתבחר.

כאשר הינך מזמין את שירותי הליווי אל ביתך או הינך מזמין את שירותי ליווי אל מלון מסגרת הזמן נשמרת כפי שסוכמה. כלומר, פרק הזמן שאליו הזמנת את נערת הליווי בין אם מדובר בערב שלם או בכמה שעות, נשמר לא משנה אם המפגש נעשה בביתך או במלון.

כל אחד בוחר את מיקום הזמנת הליווי לפי אורך חייו, סיבת המפגש עם נערת הליווי ומה הוא היה רוצה לקבל מאותה חוויה אירוטית. ישנם מי שיכולים להזמין שירותי ליווי לבית אולם מעדיפים, כחלק מהסודיות בחוויה, להזמין שירותי ליווי למלון.