ליווי – איך לבחור את סוכנות הליווי הנכונה?

לא התנסיתם בתחום ואתם מחפשים אחר מישהי שתארח לכם חברה, בין אם זה לאירוע, פגישה עסקית חשובה או סתם לסטוץ. בין אם אתם אוספים לקוח חשוב או את הבוס שלכם וחשוב לכם להרשים אותו, אישה עם קסם אישי תוכל לעשות את העבודה, בין אם יש כנס מחזור לאחר 10 שנים של הפקולטה שלכם ואתם צריכים להרשים את חבריכם ללימודים ואתם זקוקים לחברה ובין אם אתם צריכים מישהי לערב סוער של סקס – ליווי זאת התשובה בשבילכם. עם זאת, חשוב לבחור את הסוכנות או נערת הליווי הנכונה – כאשר אתם זקוקים לבחורה לאירוע רשמי חשוב שהבחורה תהיה לבושה היטב ולא פחות חשוב – חכמה ובעלת קסם אישי. במאמר זה נסביר לכם איך לבחור את האחת בשבילכם.

  1. בררו לגבי הסוכנות / נערת ליווי

יש הרבה סוכנויות ליווי בארץ, חלקן עוסקות במרמה, לכן חשוב לדעת לבחור סוכנות אמינה עם בנות איכותיות. אל תפלו בפח של מחירים זולים, כמו בכל תחום, גם כאן אתם מקבלים מה שאתם משלמים עליו – וכאן הרבה יותר מסוכן מכיוון שאם תבחרו בסוכנות זולה או בנערת ליווי זולה אשר יכול מאוד להיות שלא שומרת על עצמה יש סיכוי רב להידבק במחלות ומעבר לכך שאותה נערה תהרוס לכם את הפגישה.

  1. אל תשכחו לעבור בין כל הבנות

לסוכנויות ליווי יש מספר בנות, עיברו על הנתונים של כולן ובחרו את האחת שהכי מתאימה לצרכיכם.

  1. היו כנים לגבי הצרכים שלכם

כאשר שוכרים שירותי ליווי ספרו את הסיבה והמטרה שאתם שוכרים עבורה ליווי. כאשר אתם כנים לגבי הכוונות שלכם אין בלבולים ותקבלו ליווי בהתאם לצרכים שלכם.

  1. אם יש לכם צורך במשהו מיוחד, בררו לגביו לפני ההזמנה.

חלק מהסוכנויות מציעות שירותים נוספים ללקוחות מיוחדים. לדוגמה, פגישה (דייט) עם נערת ליווי. תוכלו לברר על השירותים הללו לפני שאתם שוכרים ליווי לערב החשוב שלכם.

לסיכום, חשוב לדעת איך לבחור ליווי טוב בכדי לקבל את מה שאתם צריכים ולהיזהר משירותי ליווי זולים.